wtorek, 18 listopada 2014

Disneyowska Alicja powraca

Disneyowska Alicja powraca! Empik wydał właśnie serię "Czarne Charakterki", a w niej najbardziej znane kreskówki Disneya. Alicję także. I chwała mu za to, także dlatego, że do tej pory graniczyło z cudem dostać tę bajkę na DVD! 

Zdjęcie ze strony www.empik.com

2 komentarze:

 1. Witam serdecznie!
  Piszę już ten komentarz drugi raz - no cóż szkoda, że tamten poszedł na "stratę", ale kogo to obchodzi...
  Moja pasja (bardziej uzależnienie) z Alicją trwa już naprawdę długo. Często zwykłam szukać blogów o tejże tematyce - z marnym skutkiem jednakże. Dziś trafiłam na Twój - i jestem nim oczarowana!
  Swego czasu też pisałam bloga o Krainie Czarów, ale no cóż... Jak zwykle jestem zniechęcona brakiem czytelników. ;/ Wracając: Piszesz świetnie, szkoda, że nie ma więcej alciouwielbiaczy, którzy ujawnialiby się na bloggerze, ale no cóż - bywa. Wierzę jednak, że nasza blogosfera Wonderlandkochaczy wkrótce się powiększy i liczba blogów będzie zdecydowanie większa - Czas pokaże.
  Mam nadzieję, że niebawem opublikujesz jakiś alicjowy pościk, bo bardzo miło piszesz.
  Pozdrawiam bajecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję pięknie za przemiły wpis!!! Cieszę się, że jest nas więcej. Najbardziej rzetelny i przeciekawy blog o Alicji to "Po drugiej strony Krainy Czarów" (link obok), ale na pewno Pani go zna. Faktycznie, blogów o carrollowskiej tematyce jest mało. Za mało. Ujawniajmy się!!!!! Życzę ciekawych alicjowych odkryć!!!

  OdpowiedzUsuń